Image
Image

Dünya’da doğal kaynakların azalmasıyla birlikte tüketilen doğal kaynak malzemelerin ters orantı şeklinde ilerlemesi ciddi bir problem oluşturduğundan kaynaklı geri dönüşüm ile elde edilen malzemelerin işlenip tekrar kullanılması doğayı korumak amaçlı bir yöntem olmaktadır.

Bu fikir ile yola çıkan ERD Kauçuk Park Zemin Sistemleri Şirketi Gebze’de kurulmuştur. ERD Kauçuk Park Zemin Sistemleri Şirketi yeniliklere açık ve bu yenilikleri sektöre kazandırarak ülke ekonomisine katkıda bulunarak, daha çok kentsel yaşam alanlarını modern, çağdaş, estetik ve daha yaşanılabilir mekanlar haline getirmeyi de hedef olarak almıştır.

Kuruluşundan bu zamana kadar karo kauçuk üretimi yapmaktadır. Karo kauçuğun yanında SBR granül ve EPDM de üreten ERD Kauçuk Park Zemin Sistemleri Şirketi ömrünü tamamlamış veya atık lastikleri kullanarak çevreye duyarlı geri dönüşüm malzemelerinden yararlanmaktadır.

İlgili standartlar, yönetmelikler ve mevzuatlar dahilinde doğaya ve insan sağlığına zarar veren malzemeler dönüştürülerek kullanılmaktadır. Kauçuk zemin kaplama çeşitli amaçlar doğrultusunda sıklıkla tercih edilen bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Farklı çeşit, model ve ölçülerde kauçuk zemin kaplama ürünleri mevcuttur.

ERD Kauçuk Park Zemin Sistemleri Şirketi’nde tercih edilen ürünler doğrultusunda üretimini gerçekleştirmektedir. ERD Kauçuk Park Zemin Sistemleri Şirketi çocuk parkları, çocuk oyun alanları, basketbol sahaları, voleybol sahaları, koşu ve yürüyüş yolları, fitness alanları, ahırlar, araç yolları olmak üzere çeşitli pek çok alana ürettiği malzemeler ile hizmet vermektedir.

ERD Kauçuk Park Zemin Sistemleri Şirketi çalışma sistemi olarak farklı bölgelere keşif ekibi ile ulaşmaktadır. Uygulama için kauçuk yapılacak zeminin özelliği ve metrekare alanın büyüklüğünü dikkate alarak alana en uygun kauçuk uygulama çeşitlerini müşterilere anlatmaktadır. Kauçuk zemin kaplama çeşitleri olarak karo kauçuk zemin uygulaması, EPDM dökme kauçuk zemin uygulaması, SBR dökme kauçuk olmak üzere farklı kauçuk uygulama zemin kaplama çeşitleri bulunmaktadır.